Debata Oksfordzka – półfinał dla ZST

W poniedziałek, 6 maja, nasza szkoła wzięła udział w półfinałowej debacie oksfordzkiej organizowanej przez Młodzieżową Radę Miasta Leszna. Tematem debaty było: „Państwo powinno/nie powinno zakazywać obywatelom noszenia symboli religijnych w miejscach publicznych”. Po zaciętej walce na argumenty, zwycięsko z potyczki wyszła nasza szkoła, pokonując Zespół Szkół Rolniczo-Budowlanych z Leszna.

W finale reprezentacja ZST zmierzy się z uczniami II Liceum Ogólnokształcącego z Leszna. Tematem finałowej debaty będzie: „Co lepiej przygotowuje do życia – technikum czy liceum?”.
Finał odbędzie się 24 maja w Wyższej Szkole Humanistycznej w Lesznie.

   DSC_0803 — kopia   DSC_0770 — kopia

DSC_0917 — kopia

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.