Debata przedwyborcza

W związku z nadchodzącymi wyborami do Samorządu Uczniowskiego odbyła się pierwsza przedwyborcza debata kandydatów na przewodniczącego Samorządu. Uczestniczyli w niej następujący uczniowie:

 

Krystian Jakubiak z klasy III Ti

Jakub Józefowicz z klasy I Tei

Radosław Kaźmierczak z klasy I Tei

Mateusz Mejza z klasy I Tlm

Wojciech Nyczka z klasy II Tm

 

Uczestnicy debaty w obszerny sposób przedstawili swoje programy. Wiele pomysłów pokrywało się, aczkolwiek każdy ze startujących miał w zanadrzu swoją oryginalną wizję działania Samorządu Szkolnego. Ze szczegółami programów można zapoznać się na plakatach wyborczych wywieszonych w świetlicy szkolnej. W drugiej części debaty kandydaci musieli się zmierzyć z podchwytliwymi pytaniami prowadzącego debatę Arkadiusza Kubiaka. Wiele problemów sprawiło kandydatom pytanie dotyczące znajomości oczekiwań wyborców względem przyszłego przewodniczącego. W debacie brała także udział widownia – trójki klasowe, które miały prawo zadawać kandydatom pytania i często z tego przywileju korzystali.

 

Przypominamy, że wybory odbędą się 27.10.2014 (najbliższy poniedziałek). Głosowanie odbędzie się według harmonogramu wywieszonego przy zmianach na poniedziałek.

schemat samorządu zrzut

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.