Drzwi Otwarte 2013

Dziś w godzinach przedpołudniowych odbyły się Drzwi Otwarte. Przez próg Naszej szkoły przeszło wielu potencjalnych kandydatów na uczniów Zespołu Szkół Technicznych. Wszyscy goście byli dzieleni na mniejsze grupy, co ułatwić miało im zapoznanie się z Naszą ofertą. W wielu klasach, nauczyciele różnych przedmiotów opowiadali o tym, czego można się nauczyć na danym kierunku kształcenia. Każdą z grup oprowadzali po szkole obecni uczniowie ZST, dzięki czemu chętne osoby mogły zadawać im dodatkowe pytania. Każdy mógł także w świetlicy dowiedzieć się wszystkiego od przedstawicieli szkoły i uczniów na temat kierunków jakie oferujemy. Ponadto na boisku szkolnym swoje umiejętności prezentował szkolny zespół muzyczny, a na sali gimnastycznej sekcja piłki nożnej.DSC_0272

Cieszy nas również zainteresowanie wokół reaktywowanego kierunku Technik Technologii Odzieży. Jest to znak, że warto zapisać się na ten kierunek, gdyż wszystko wskazuje na to, iż znajdzie on swoje miejsce w przyszłym roku.

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.