DZIEŃ MECHATRONIKA

We wtorek 14 czerwca uczniowie klasy pierwszej mechatronicznej rywalizowali między sobą w ramach konkursu o tytuł super mechatronika. Aby zostać dopuszczonym do zadań praktycznych, każdy uczeń wypełniał ankietę z pytaniami teoretycznymi z zakresu podstaw mechatroniki.
Uczestnicy konkursu uruchamiali układ systemu ze sterownikiem PLC, układ sterownika przekaźnika elektromagnetycznego, oraz  układ tranzystorowy z elementami optoelektronicznymi. Liczył się czas           i dokładność wykonania, współpraca w dwuosobowych zespołach i sprawne działanie urządzenia po montażu.
Po podsumowaniu wyników z części teoretycznej i praktycznej przyznano następujące tytuły:

– Super Mechatronika dla Igora Fortuniaka
– Extra Mechatronika dla Nikodema Cieślaka
– Dobrego Mechatronika dla Marcina Chorostkowskiego

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.