Dzień Wiosny 2014

21 marca przy akompaniamencie słońca, gitar i perkusji powitaliśmy wiosnę.
Podczas prezentacji naszych uczniów mieliśmy okazję wysłuchać występów muzycznych Karoliny Matysiak i Martyny Toboły (I ESO), Bartosza Turkowiaka (II TI), Krystiana Szóstaka (III TM) oraz Damiana Gregora (II EL). O tym czym jest tricking dowiedzieliśmy się dzięki  Krystianowi  Sadowskiemu (II TI). W dobrym nastrój scenką kabaretową wprowadził nas Jacek Sobol (III TS), Miron Furmaniak (III EL) zaczarował nas pokazem żonglerskim, a szlachetną sztukę szermierki zaprezentował Piotr Niedzielski (I TI). Najwięcej entuzjazmu wzbudził pokaz pojazdów buggy zbudowanych przez uczniów IV TS.
wiosna

 

buggy

Poniżej przedstawiamy zdjęcia autorstwa Pana Dariusza Bolki oraz film, na którym znalazł się krótki wywiad z konstruktorami oraz prezentacja możliwości zbudowanych pojazdów.

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.