Dzień z Informatyką

W dniu 20 stycznia uczniowie klas technikum informatycznego, pod opieką S.Biernat oraz J.Wileckiej, udali się na warsztaty informatyczne do Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Zajęcia nosiły nazwę „Dzień z Kierunkiem Informatyka”.

Zdjęcie0413

W ich ramach mogli uczestniczyć w wielu interesujących wykładach oraz laboratoriach, np.: „Zaprogramuj swój świat z Arduino”, „Wciąż Cię ktoś obserwuje”, „Stwórz własną grę”, „Grafika komputerowa” oraz „Poufność przesyłanych danych”. Zajęcia były prowadzone przez ekspertów z Politechniki Poznańskiej. Wszyscy uczestnicy wycieczki byli bardzo zadowoleni z wyjazdu i zgodnie stwierdzili, że „dzień z informatyką” był dla nich bardzo ciekawym doświadczeniem.

 

Zdjęcie0414Zdjęcie0412Zdjęcie0410

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.