Finał Debat Oksfordzkich – zwycięstwo ZST!

W dniu dzisiejszym w Wyższej Szkole Humanistycznej w Lesznie odbył się finał Debat Oksfordzkich. Rywalem naszej szkoły było II Liceum Ogólnokształcące. Przypomnijmy, że tematem debaty było: „Technikum przygotowuje nas do dorosłego życia lepiej niż liceum ogólnokształcące.”. Po zaciętej walce na argumenty, jednogłośnie zwyciężyła reprezentacja ZST, która broniła postawionej tezy.

DSC_0815

Reprezentacji Zespołu Szkół Technicznych w składzie:

Krystian Jakubiak I TI
Mateusz Jakubowski III TI
Arkadiusz Kubiak II TM
Paweł Przybylski III TI

oraz p. Wawrzyniak, która przygotowała uczniów do debaty, dziękujemy i gratulujemy sukcesu! Również uczniom II LO gratulujemy dotarcia do finału i walki na równie wysokim poziomie.

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.