Gala Sportu 11. Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej

8 stycznia 2014 roku w PWSZ w Lesznie odbyła się Gala Sportu 11. Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej, podczas której podsumowano działalność Reprezentacji Wojsk Lądowych  w 2013 roku.
Podczas mijającego roku żołnierze reprezentacji wzięli udział w zawodach szesnastu różnych dyscyplin sportowych. Podczas twardej rywalizacji, jako reprezentacja zdobyli ośmiokrotnie złoty laur, a pięciokrotnie podnosili w górę zasłużone srebro. Zmagając się z pozostałym piętnastoma wojskowymi reprezentacjami sportowymi zdobyli ponad czterdzieści miejsc medalowych, w tym dwadzieścia razy stanęli na najwyższym podium.

W Gali Sportu uczestniczyli  uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Dowódca 11. Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej gen. Janusz ADAMCZAK i płk Mirosław SZWED złożyli podziękowania na ręce Pani Dyrektor za wzorową współpracę z wojskiem i kształtowanie wśród uczniów postaw patriotycznych i sportowych. Uhonorowano również najlepszych uczniów-sportowców z naszej szkoły. Wyróżnienia otrzymali:

  • Nowicki Marcin I TS – lekkoatletyka
  • Płocharczyk Michał III EL – piłka nożna
  • Sobierajski Błażej III EL – lekkoatletyka
  • Bartkowiak Jędrzej III TM – siatkówka
  • Gendera Patryk IV LG – piłka nożna

dyplom

 

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.