II Międzyszkolny Konkurs Techniki Samochodowej

W dniu 13 czerwca 2013 roku w Zespole Szkół Nr 2 we Wrocławiu odbył się II Międzyszkolny Konkurs Techniki Samochodowej, w którym drużyna z naszej szkoły w składzie:

Marcin Dubisz
Paweł Wachowski
Szymon Porzucek
Mikołaj Wieczorek

zajęła I miejsce. Są to uczniowie klasy 3TS.

Także w klasyfikacji indywidualnej I miejsce wywalczył „nasz człowiek” Marcin Dubisz!
Konkursowe zmagania przebiegały w dwóch etapach: – pisemnym, który polegał na udzieleniu odpowiedzi na 50 pytań zamkniętych oraz praktycznym, gdzie uczniowie musieli wykazać się znajomością m.in. zastosowania nowoczesnych urządzeń do diagnostyki samochodowej, czytania dokumentacji technicznej, wykonania elementu konstrukcyjnego czy weryfikacji podzespołów silnika. W Konkursie oprócz nas uczestniczyło wiele szkół z województw dolnośląskiego i opolskiego, a rywalizacja była bardzo duża.
Wszystkim zwycięzcom i ich nauczycielce p. Halinie Pacha-Gołębiowskiej bardzo serdecznie gratulujemy!!!
Prezentujemy trofea oraz kilka pamiątkowych zdjęć.

dyplom1 dyplom

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.