Kiermasz podręczników 2021 – relacja

W poniedziałek 06 września 2021 w naszej szkole odbył się kiermasz podręczników. Jak co roku cieszył się dużą popularnością, i wielu uczniów mogło sprzedać jak i kupić potrzebne im podręczniki na nowy rok szkolny.

Zobacz również:

1 Response

  1. Анатолий pisze:

    Drodzy Uczniowie! Jesli nie zdazyliscie zaopatrzyc sie w podreczniki – nic straconego! We wrzesniu biblioteka szkolna organizuje kiermasz uzywanych podrecznikow. Bedzie mozna odkupic uzywane ksiazki za niewielka kwote. Zatem jesli na Twoich polkach zalegaja nieuzywane podreczniki wycen je i podpisz, a bibliotekarz bedzie posredniczyl w ich sprzedazy. Jednak w zwiazku z sytuacja epidemiologiczna ksiazki musza odbyc 48- godzinna kwarantanne, dopiero wtedy beda wystawione do sprzedazy. Nie potrzebujesz wiec sprzedaj! Strona spelnia wymagania ustawy o dostepnosci stron i aplikacji mobilnych podmiotow publicznych. Jesli znajdziesz jakies uchybienia powiadom Nas o tym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.