Konkurs I Ogólnopolska Bitwa na Obrazki Logiczne

PiesSzanowni Państwo, proponowany przez nas konkurs jest innowacyjną i unikatową propozycją dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Nie dotyczy on jednego przedmiotu, a opiera się na kreatywności młodych ludzi i pobudza ich do rozwiązywania problemów logicznych. Konkurs będzie składał się co najmniej z dwóch lub trzech etapów (w zależności od poziomu uczestników), z czego etap I i II rozgrywane są w Państwa szkołach na materiałach dostarczonych przez organizatora.

Zapraszamy do zapoznania się z regulamin konkursu.
www.bitwanaobrazki.pl

Konkurs odbywa się pod patronatem Prezes Społecznego Towarzystwa Oświatowego.

Zapraszamy do podjęcia wyzwania i zmierzenia się z obrazkami logicznymi!

Organizator:
I Ogólnopolska Bitwa na Obrazki Logiczne
Społeczne Towarzystwo Oświatowe
SKT nr 218 Gdynia

Zainteresowanych uczniów prosimy o kontakt: admin@zst-leszno.pl lub osobiście w sali 10.

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.