MAMY MISTRZA W KONIORZE

Dominik Kubera  nowo kreowany drużynowy mistrz Polski na żużlu uczęszcza od miesiąca do I klasy technikum samochodowego w Zespole Szkół Technicznych w Lesznie.

W niedzielę zdobywając 6 pkt. w dwóch pierwszych startach walnie przyczynił się do zdobycia złotych medali i 14-ego tytułu drużynowego Mistrza Polski.

Dzisiaj  Dominik odebrał gratulacje od dyrekcji , nauczycieli oraz kolegów i koleżanek z ławy szkolnej.

W najbliższym czasie planujemy dodatkowo wyróżnić Dominika podczas ślubowania uczniów  klas pierwszych w dniu 14 października, szykujemy także na ten dzień niespodziankę w postaci wizyty innych żużlowców oraz dziewczyn podprowadzających.

Jeszcze raz gratulujemy i jesteśmy dumni , że wśród naszych uczniów mamy mistrza Polski, co potwierdza słuszność stwierdzenia, że Zespół Szkół Technicznych nosi miano Najbardziej Żużlowej Szkoły w Polsce.

_DSC0334

_DSC0333

_DSC0332

_DSC0331

_DSC0327

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.