Międzynarodowy Dzień Maszyny Do Szycia

13 czerwca przypada Międzynarodowy Dzień Maszyny do Szycia. W pracowni technik przemysłu mody świętowaliśmy go nieco szybciej, bo 7 czerwca. Uczniowie klasy 1TEO i 3EO4 rozwiązywali rebusy, krzyżówki, wykreślanki z liter, a także układali puzzle – wszystkie gry i łamigłówki dotyczyły krawiectwa i branżowych ciekawostek. Chętni wykonywali płócienne torby, idealne na wakacyjne wyjazdy. W sali pojawiła się również gazetka o historii maszyny do szycia. Uczniom udzielił się duch rywalizacji, ale obchody tego święta przebiegały w wesołej atmosferze. Uczestnikom najbardziej podobało się układanie hasła z wymieszanych liter oraz przygotowywanie zawiłych krzyżówek dla pań nauczycielek. A jeśli i Wy macie ochotę rozwiązać rebus lub ułożyć hasło, to poniżej zamieszczamy kilka przykładów. Ciekawe jak sobie poradzicie 🙂 Powodzenia!

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.