Mistrzosta Szkół Ponadgimnazjalnych w Halowej Piłce Nożnej

Reprezentacja naszej szkoły kończy rywalizację w 1/4 Wojewódzkich Mistrzostw Szkół Ponadgimnazjalnych w Halowej Piłce Nożnej w Wolsztynie na wysokim 3 miejscu! Przed nami znalazła się drużyna Zespołu Szkół w Krobi, która zwyciężyła z kompletem punktów i zapewniła sobie awans do turnieju wojewódzkiego, 2 miejsce zajęła drużyna Zasadniczej Szkoły Zawodowej z Wolsztyna. Poza podium znalazły się jeszcze drużyny z Miejskiej Górki, Kościana i drużyna Liceum z Wolsztyna. Dziękujemy za zaangażowanie naszych reprezentantów i walkę o jak najwyższe miejsce do samego końca! 🙂

Szkołę reprezentowali:

Apolinarski Daniel
Dydyna Eryk
Dryja Łukasz
Gil Grzegorz
Grzegorowski Christian
Grześkowiak Robert
Łaszczyński Jakub
Kąkolewski Michał
Krysiak Bartłomiej
Przybylski Eryk
Sobczyk Szymon

15094260_685442438281010_3328128295583504252_n

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.