Możliwość pozyskania dotacji

logo-leszno

W związku z możliwościami pozyskania grantów/dotacji dla szkół oraz młodzieży prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami w celu sprawdzenia czy nie ma możliwości pozyskania środków zewnętrznych

 • o możliwościach ubiegania się o udział w bezpłatnych warsztatach i płatnym stażu dla osób do 26 roku życia (czytaj)
 • o możliwościach ubiegania się przez tegorocznych maturzystów o stypendium w wysokości 1300 zł brutto miesięcznie przez cały regulaminowy okres studiów (zarówno pierwszego jak i drugiego stopnia) (czytaj)
 • do wygrania grant na realizację projektu ekologicznego. Celem konkursu grantowego jest przygotowanie i realizacja działań na rzecz:
  • poszerzania wiedzy o ochronie przyrody,
  • kształtowania postaw i świadomości ekologicznej społeczeństwa,
  • aktywnej edukacji ekologicznej prowadzonej w terenie, na świeżym powietrzu,
  • wspierania lokalnych inicjatyw służących ochronie środowiska,
  • propagowania idei „Posadź dalej” w lokalnej społeczności.

  (czytaj)

 • W dniu 7 marca 2013 r. ruszyła czwarta edycja konkursu „Jestem szefową” – wspólnej inicjatywy Pełnomocnika Rządu do spraw Równego Traktowania i Ministra Edukacji Narodowej realizowana w partnerstwie z Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Polsce.
  CEL KONKURSU:

  • przełamywanie stereotypów dotyczących kobiet i władzy,
  • promowanie pozytywnego wizerunku kobiet – liderek wśród młodzieży.

  (czytaj)

 • a także ciekawe konkursy.

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.