Pierwszy sparing „Złotek”

Dnia 12.11.2013 na sali sportowej odbył się sparing dziewczęcej reprezentacji naszej szkoły z reprezentacją Zespołu Szkół Ekonomicznych. Był to pierwszy taki sparing i mimo tego, że przegrały to i tak pokazały się z jak najlepszej strony.

1

Początek był trudny dla naszych dziewczyn, wykazywały brak skupienia, jednak z biegiem czasu zaczęły się dogadywać, więc grały dużo lepiej. Mimo iż zaangażowanie naszych „złotek” nie przyniosło zwycięstwa możemy być zadowoleni z ich gry. Częste treningi i odpowiednia motywacja na pewno przyniosą wiele sukcesów i tego im życzymy. Na sparingu nie mogło też zabraknąć kibiców, którzy głośnymi okrzykami i brawami motywowali nasze dziewczyny do gry.

Poniżej przedstawiamy fotorelację:

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.