Przedsiębiorczy na rynku finansowym

Uczniowie klasy II TM naszego technikum pod moja skromna opieką biorą udział w konkursie PRZEDSIĘBIORCZY NA RYNKU FINANSOWYM. w I etapie brali udział w teście wiedzy, który ładnie zaliczyli kwalifikując się do II etapu. w tym etapie zadaniem było nakręcenie 3 minutowego filmu na temat „Postaw na inwestycje czyli jak powiększyć swój kapitał”. w zeszłym tygodniu nakręcili film, zmontowali i teraz potrzebują Waszej pomocy. Z 20 filmów dalej przechodzi 12 i dlatego w tym tygodniu jest głosowanie- jeden głos z jednego konta.
Jak pomóc:
1. wejść na stronę https://moje-finanse.junior.org.pl/pl/Glosowanie
2. Znaleźć film naszych uczniów
3. w odpowiednim miejscu wpisać swój adres e- mail
4. klikamy głosuj
5. koniecznie potwierdzić głosowanie w linku jaki dostaniecie na swoja pocztę i już…

Głosować można od 11.03.2019r. do 15.03.2019r.
LICZYMY na Was i wasze głosy.
Dziękujemy
Andrzej Stężały, Eliasz Bąk,Piotr Kaziów,Mikołaj Urbański i nasz cudowny operator Mikołaj Pieprzyk

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.