Sukces uczniów z klasy III TS w Konkursie Samochodowym

Tradycyjnie już uczniowie technikum samochodowego brali udział w dniu 28 kwietnia 2014 r. w kolejnej edycji Międzyszkolnego Konkursu Techniki Samochodowej we Wrocławiu. W tym roku w szranki współzawodnictwa stanęli: Przemysław Jędrzejczak, Sławomir Pawlak i Kamil Walczak – wszyscy z klasy III TS, którzy jako drużyna zajęli III miejsce, natomiast w klasyfikacji indywidualnej Sławek Pawlak  zajął także wspaniałe  III miejsce.

 

Wszyscy bardzo dobrze rozwiązali w części teoretycznej test wielokrotnego wyboru. Następnie przystąpili do realizacji zadań praktycznych, na które tym razem składały się następujące tematy:

– weryfikacja i wymiana klocków hamulcowych,

– diagnozowanie i naprawa układu elektrycznego pojazdu samochodowego,

– pokonanie specjalnie wytyczonej trasy samochodem wyposażonym w talerz stewarta.

Uczniowie wrócili do szkoły z dyplomami, statuetką oraz fajnymi nagrodami, ale też z bagażem pozytywnych doświadczeń.

SKŁADAMY GRATULACJE!

Warto przy tej okazji zaprosić wszystkich chętnych uczniów z „klas samochodowych” do uczestnictwa w zajęciach pozalekcyjnych koła technicznego, gdzie zdobyta dodatkowa wiedza pozwala na osiąganie sukcesów na konkursach techniki samochodowej, czego przykładem są koledzy z kl. III TS, ale również jest świetnym poligonem przed egzaminem zawodowym.

HPG

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.