Święto Niepodległości

Święto Niepodległości w naszej szkole to wspólne muzykowanie i śpiewanie piosenek patriotycznych. W pięknej, czerwono białej scenerii wystąpili w różnych aranżacjach muzycznych uczniowie naszej szkoły oraz ich nauczyciele: Magdalena Nowacka, Beata Pietrzak oraz Adam Jankowski. Szczególnie wzruszający, dla przemawiającego do uczniów wicedyrektora Andrzeja Stężałego, okazał się utwór „Mury” Z. Gintrowskiego i Z Łapińskiego. Rokowe wykonanie piosenki „Kocham wolność” poruszyło natomiast uczniów, którzy swoim strojem i kotylionami w barwach narodowych podkreślili wzniosłość uroczystości. Była to piękna i wzruszająca lekcja patriotyzmu.
W apelu udział wzięli:

Bartosz Kaminiarz 4 TMI
Damian Łabiński 4 TM
Oskar Karkosz 4 TM
Maciej Bierdwis 2TM
Kacper Ślotała 3 TM
Bogdan Maciąg 3 TM

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.