SZKOLENIE CAD AUDACES

W dniach 11-13.07.2018r. Patrycja Kamińska – aktualnie uczennica klasy IV TOS w zawodzie technik technologii odzieży – uczestniczyła w szkoleniu CAD Audaces – komputerowy system przygotowania produkcji, które odbyło się w siedzibie firmy Strima w Łodzi.
Udział Patrycji w 3-dniowym szkoleniu był ufundowaną przez firmę nagrodą za zajęcie II miejsca w organizowanym w naszej szkole I Ogólnopolskim Konkursie dla Młodych Projektantów i Krawców „Szmaragdowy Guzik”.
Szkolenie obejmowało następującą tematykę:
– tworzenie szablonów wyrobów odzieżowych,
– sposoby przemodelowania prostej sukienki na model własnego projektu plastycznego,
– tworzenie ekonomicznych układów szablonów,
– stopniowanie szablonów,
– łączenie szablonów różnych rozmiarów w jeden układ szablonów,
– drukowanie opracowanych układów szablonów na ploterze.
Oprócz profesjonalnych, atrakcyjnych zajęć firma zapewniła komfortowe warunki zakwaterowania, relaks i zwiedzanie miasta.

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.