Szkolne ubezpieczenie NNW na rok szkolny 2016/2017

Szanowni Rodzice,
Dementując wszystkie informacje dotyczące braku ubezpieczenia w Naszym Technikum, informujemy, że w zakresie szkolnego ubezpieczenia NNW na rok szkolny 2016/2017 Rada Rodziców podjęła decyzję o umożliwieniu ubezpieczenia dzieci w naszej Szkole w formie ubezpieczenia grupowego, jak to miało miejsce w latach poprzednich. Oczywiście przystąpienie do ubezpieczenia jest zupełnie dobrowolne.
Rada Rodziców po przeanalizowaniu złożonych ofert zdecydowało się na współpracę z firmą InterRisk reprezentowaną w naszej Szkole przez Pana Krzysztofa Stroczyńskiego (nr tel. 725 711 255). Pragniemy nadmienić, iż nie otrzymujemy żadnych korzyści w zamian za wybór oferty ubezpieczeniowej. Naszym celem jest wyłącznie dobro naszych dzieci oraz to, by objęci byli jak najlepszą ochroną ubezpieczeniową od nieszczęśliwych zdarzeń. Osoby które zdecydują się przystąpić do proponowanego ubezpieczenia będą objęte ochroną ubezpieczeniową od dnia 1 września 2016 do 31 sierpnia 2017 roku.
Dla naszego Technikum wybraliśmy wariant II złożonej oferty z sumą ubezpieczenia 15 000 zł. z dwoma wariantami składek: składka podstawowa 29,50 zł i dla osób wyczynowo uprawiających sport 39,00 zł.
Składkę będą zbierać skarbnicy klasowi na pierwszym zebraniu w dniu 12 września 2016 roku.

z poważaniem
Justyna Przewoźna
Przewodnicząca RR Zespołu Szkół Technicznych

[gview file=”http://zst-leszno.pl/wp-content/uploads/2016/09/Technikum-Leszno.pdf”]

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.