WYRÓŻNIONE, PRAKTYCZNE PROJEKTY UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

  1. Projekt Kacpra Józefiaka z klasy 4TM1 – przejazd kolejowy kontrolowany za pomocą systemu mikroprocesorowego

  1. Projekt Alberta Kowala z klasy 4TM1 – „Pneumatyczna wyrzutnia kulek sterowana elektronicznie” oraz Rafała Jaskólskiego z klasy 4TM1 – „Mikroprocesorowy generator kodu Morsa”

  1. Projekty Mateusza Turkowskiego z klasy 4TM1 – „Układ sterowania siłownika pneumatycznego” oraz „Programowany efekt świetlny sterowany przez czujnik dźwięku podłączony do sterownika mikroprocesorowego”

  1. Projekt uczniów klasy 4TM1: Mateusz Turkowski, Mateusz Antkowiak, Kacper Józefiak oraz Szymon Ziemek z klasy 4TM2 – zdalnie sterowany mobilny robot transmitujący obraz przez sieć Wifi do dowolnego urządzenia mobilnego (z wykorzystaniem sterowników Arduino oraz Raspberry). Projekt powstał we współpracy między szkołami technicznymi w Lesznie i Helmond w Holandii.

  

 

 

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.